E Diel, 2018-12-16, 10:57 AM
Welcome Guest | RSS

"Zef Lush Marku" II-1

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tutoriale » Tutoriale » Hapim PC pa password edhe pse ka... (Qysh me hap PC pa password edhe pse ka...??)
Hapim PC pa password edhe pse ka...
PapucjaDate: E Martë, 2010-03-09, 1:03 AM | Message # 1
Major
Group: Administrators
Messages: 82
Reputation: 0
Status: Offline
Ne e dijmë se PC ka password dhe nuk mund ta hapim... me ndihmën e treguar më posht ju lirisht mud ta hapni PC pa hasur në ndonjë problem...

Shtypim : alt, ctrl, shift, delete dhe e shkrujm Administrator

 
Forum » Tutoriale » Tutoriale » Hapim PC pa password edhe pse ka... (Qysh me hap PC pa password edhe pse ka...??)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright Nusret © 2018
Powered by: Papucja