E Diel, 2018-12-16, 12:37 PM
Welcome Guest | RSS

"Zef Lush Marku" II-1

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tutoriale » Tutoriale » Si ta mbrojm emailin nga keqperdorimet ne internet caffe
Si ta mbrojm emailin nga keqperdorimet ne internet caffe
MariWanaDate: E Mërkurë, 2010-03-31, 4:53 PM | Message # 1
Private
Group: Moderators
Messages: 14
Reputation: 0
Status: Offline
Pasi qe shum nga ne shfrytezojm internet caffet per nevoja tona , gje qe mund te ket pasoja ne keqperdorime nga ata qe ulen pas neve

ne at kompjuter sepse mbesin shum gjurm ne at kompjuter nga ne vendosa me ju keshillu pak:
shkojm STAR/Settings/Control Panel/ shkojm User Accounts ku na hapet nje drutare tjeter dhe perseri klikojm ne ikonen e majt ku shkruan emri i perdoruesit dhe computer adminstrator , pasi te klikojm ne at ikon na hapet nje dritare tjeter ku ne anen e majt lart ne rreshtin e pare shkruan MAnage my networks passwords dhe klikojm aty, ku na hapet nje dritare e vogel dhe mund ti shohim te gjith emailit te cilet jan kyqur ne msn . E-mailin ton qe deshirojm ta fshijm e klikojm e selektojm edhe shkojm e shtypim Remove dhe shkojm OK.... ndoshta me keni kuptu.

 
Forum » Tutoriale » Tutoriale » Si ta mbrojm emailin nga keqperdorimet ne internet caffe
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright Nusret © 2018
Powered by: Papucja