E Diel, 2018-12-16, 10:58 AM
Welcome Guest | RSS

"Zef Lush Marku" II-1

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Tutoriale » Tutoriale » Cysh me ja restartu viktimes PC nepermjet MSN
Cysh me ja restartu viktimes PC nepermjet MSN
MariWanaDate: E Mërkurë, 2010-03-31, 4:56 PM | Message # 1
Private
Group: Moderators
Messages: 14
Reputation: 0
Status: Offline
Kto trika jan permes msn dmth ate viktim qe eke ne online ja dergon ket link dhe si te klikon aj ne ket per 2 sec do ti restartohet pc.
Nr.1 http://ha.ckers.org/imagecrash.html - kjo perdoret me se shpeshti se viktima mendon qe ka lidhje me ndonje faqe me piktura.
 
Forum » Tutoriale » Tutoriale » Cysh me ja restartu viktimes PC nepermjet MSN
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright Nusret © 2018
Powered by: Papucja