E Mërkurë, 2020-05-27, 2:17 AM
Welcome Guest | RSS

"Zef Lush Marku" II-1

Menu Kryesore
Voto
Rate my site
Total of answers: 22
Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Login form
Main » 2010 » Mars » 7 » Anjeza feston klipin e ri dhe ditëlindjen.
1:52 AM
Anjeza feston klipin e ri dhe ditëlindjen.
Këngëtarja Anjeza Branka do të promovojë sonte në mbrëmje klipin e saj të ri, por njëkohësisht edhe ditëlindjen e saj

Në një festë e rrethuar mes miqsh dhe kolegësh, në një nga pabet e kryeqytetit, rreth orës 21:00 të mbrëmjes, ajo do të shuajë kuriozitetin për këngën dhe klipin e ri, për të cilin kishte lajmëruar që më herët që do ta promovonte së shpejti.

Së fundmi e ndarë nga babai i djalit së saj, me të cilin ajo kishte një lidhje disa vjeçare, Anjeza Branka po tregon se nuk di të stepet edhe nga surprizat e pakëndshme në jetë, madje impenjohet më fort. Po sot, ajo do të festojë edhe ditëlindjen e saj, të cilën mesa dimë, e ka në 21 shtator, por mesa duket ka shfrytëzuar mbrëmjen për të qëndruar nën shoqërinë e miqve, admiruesve dhe kolegëve të saj. 

botuar ne revisten Koha


Views: 653 | Added by: Papucja | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Kërko
Kalendari
«  Mars 2010  »
E DiE HëE MaE MërE EnjE PrE Sht
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Entries archive
Partneret

Copyright Nusret © 2020
Powered by: Papucja