E Diel, 2020-03-29, 12:39 PM
Welcome Guest | RSS

"Zef Lush Marku" II-1

Menu Kryesore
Voto
Rate my site
Total of answers: 22
Statistikat

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Login form
Main » Entries archive
Këngëtarja Anjeza Branka do të promovojë sonte në mbrëmje klipin e saj të ri, por njëkohësisht edhe ditëlindjen e saj

Në një festë e rrethuar mes miqsh dhe kolegësh, në një nga pabet e kryeqytetit, rreth orës 21:00 të mbrëmjes, ajo do të shuajë kuriozitetin për këngën dhe klipin e ri, për të cilin kishte lajmëruar që më herët që do ta promovonte së shpejti.

Së fundmi e ndarë nga babai i djalit së saj, me të cilin ajo kishte një lidhje disa vjeçare, Anjeza Branka po tregon se nuk di të stepet edhe nga surprizat e pakëndshme në jetë, madje impenjohet më fort. Po sot, ajo do të festojë edhe ditëlindjen e saj, të cilën mesa dimë, e ka në 21 shtator, por mesa duket ka shfrytëzuar mbrëmjen për të qëndruar nën shoqërinë e miqve, admiruesve dhe kolegëve të saj. 

Views: 634 | Added by: Papucja | Date: 2010-03-07 | Comments (0)

« 1 2
Kërko
Kalendari
«  Mars 2020  »
E DiE HëE MaE MërE EnjE PrE Sht
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Entries archive
Partneret

Copyright Nusret © 2020
Powered by: Papucja